Все новости
Похожие новости
В Мелитополе открыли третье общежитие для переселенцев

Ключи от комнат получили 42 семьи приехавшие с востока Украины.

Ушел из жизни Почетный гражданин Мелитополя Артур Сергеевич Кушнарев

На 82-м году жизни перестало биться сердце почетного гражданина Мелитополя Артура Сергеевича Кушнарева.

Сегодня в парке разыграют смартфон

На еженедельной лотереи будут счастливчикам подарят мобильный телефон, детский велосипед, флешки и вкусные пиццы от кафе "Елки Палки".

Ирландцы передали подарки воспитанникам приюта

Доставили приятные сюрпризы ребятам благотворительные фонды "Мариам" и Романа Романова.  

Началась регистрация детей в 1 класс

Прием документов для зачисления на 2019/2020 учебный год стартовала с 15 апреля и продлится до 31 мая (включительно).

Старт проекту «Разом подолаємо Коронавірус» від БФ «Маріам»

Кризові ситуації завжди є приводом для об’єднання та допомоги тим, хто найбільше цього потребує. Та є організації, для яких волонтерство – це постійна місія. Саме такою є відома у Мелітополі Благодійна організація «Запорізький обласний благодійний фонд «Маріам», яка з 2006 року систематично надає благодійну допомогу медичним закладам, реабілітаційним центрам, закладам освіти, громадським організаціям та всім пільговим категоріям громадян м. Мелітополя та Мелітопольського району.

Під час оголошення карантину волонтери «Маріам» теж не залишились осторонь, тому на базі постійно діючих центрів обслуговування 8 волонтерок-швачок розпочали виготовлення захисних масок. Як розповідає директор БФ «Маріам» Володимир Грицаєнко,  – «енергії та бажання допомогти у наших волонтерів вистачає, а от матеріали ті інші ресурси швидко вичерпались». На щастя, вже у квітні організація отримала грантову підтримку на виготовлення засобів індивідуального захисту.

На сьогодні захисні маски вже не в дефіциті – їх можна придбати на кожному кроці, але для представників малозабезпечених верств населення та пільгових категорій (багатодітні родини, матері (батьки)-одинаки, люди з інвалідністю, ВПО, пенсіонери тощо) бракує коштів для їх придбання, тим більше, під час карантину.

Отже, матеріали та обладнання вже в наявності, а «рук» не вистачає, тому не залишайтесь осторонь – долучайтесь до команди волонтерів «Маріам»! Тут залюбки навчать елементарним навичкам шиття для виготовлення масок, що будуть безкоштовно надані мешканцям нашого міста –  представникам вразливих категорій населення. Набір до волонтерської групи  БФ «Маріам» здійснюється до 1 червня 2020 р. за тел. 0682556101. Чекаємо на Вас!

Проект «Разом подолаємо Коронавірус» впроваджується Благодійною організацією «Запорізький обласний благодійний фонд «Маріам» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

22.05.20, 13:16 Просмотрели: 17

Добавить комментарий

Популярное
Происшествия
Спорт
Культура
Общество
Политика